Lena Cronqvist etsning

399153

LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition, signerad Lena Cronqvist, P.T, etsning, ca 24,5x27,5 cm

Fack 10

Lena Cronqvist etsning

Budhistorik (34 bud)
2685389
8 200
2685274
8 000
2685386
8 000
2685274
7 800
2685385
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.