Brasställ

399152

BRASSTÄLL, 1900-talets mitt, smide, höjd 61 cm

Ytskador

Diverse, Metall

Rum 8

Brasställ

Budhistorik (29 bud)
2684695
2 400
2684659
2684415
2684657
2684415
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.