Folke Ohlsson

399151

FOLKE OHLSSON, "Profil", fåtölj och fotpall, teak, Dux, 1960-tal, helstoppad, lös sittplymå, klädd i blommigt tyg

Slitage

Möbler, Design

Rum 2

Folke Ohlsson

Budhistorik (25 bud)
2681910
3 400
2683827
3 200
2681910
2683821
2 800
2681910
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.