Skärgårdsbild oljemålning

399150

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skärgårdsbild, signerad och daterad 1940, olja på pannå, ca 26x34 cm

Konst, Modernt måleri, Diverse

Fack 2

Skärgårdsbild oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2685866
650
2685868
600
2685866
500
2685867
450
2685866

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.