Byrå gustaviansk-stil

399149

BYRÅ, fanerad bl.a. mahogny och valnöt, 1900-talets mitt, gustaviansk-stil, skiva i sten, höjd ca 76, 88x48 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 4

Byrå gustaviansk-stil

Budhistorik (13 bud)
2684395
1 400
2685311
1 300
2684395
2677652
2677652

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.