Kittel med lock i koppar

399148

KITTEL med lock, 1800-tal, koppar, höjd ca 35, diameter 66 cm

Slitage, bucklor, lagningar

Diverse, Hem, Metall

Rum 7

Kittel med lock i koppar

Budhistorik (10 bud)
2682873
700
2682827
650
2682683
600
2682826
550
2682683
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.