Ampel

399147

AMPEL, empire-stil, 1900-talets andra hälft, sex ljuspunkter, höjd ca 79 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 17

Ampel

Budhistorik (5 bud)
2684309
500
2684609
450
2684309
2684194
2680466

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.