Hugo Carlsson Aspe oljemålning

399144

HUGO CARLSSON ASPE (1902-82); Kustbild, signerad och daterad Aspe 1946, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 29x60 cm

Fack 2

Budhistorik (2 bud)

2685704
2684201

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.