Miniatyrchiffonjé

399143

MINATYRCHIFFONJÉ, 1800-tal, dragringar i mässing, grå bemålning, höjd ca 33, 32x21 cm

Slitage

Möbler, Möbler, Temaauktion

Monter 19

Miniatyrchiffonjé

Budhistorik (26 bud)
2684105
2683382
2682298
1 900
2681199
1 800
2681083
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.