Vitrinskåp mahogny senbarockstil

399141

VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets första hälft, senbarockstil, inläggningar, på lejontassar, draghandtag i mässing, höjd 198, 118x42 cm, nycklar finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
2 nycklar finns att avhämta vid utlämningen

Rum 18

Budhistorik (29 bud)
2685150
3 200
2685229
2685150
2 800
2685227
2 600
2685150
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.