Edouard Vallet

399138

EDOUARD VALLET (1876-1929), "Autour d'une tombe", etsning, monogramsignerad i plåten samt signerad Ed. Vallet, från 1909, 40x37 cm

Rum 9

Edouard Vallet

Budhistorik (9 bud)
2684922
4 800
2684921
2683586
1 600
2683060
2683059

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.