Karl Lökke

399137

KARL LÖKKE (1870-1943): "Gaarden Björge", signerad och daterad, Karl Lökke 1922, olja på duk, 44x67 cm

Fack 19

Karl Lökke

Budhistorik (6 bud)
2685132
750
2685055
650
2684833
600
2684683
550
2684677

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.