Fiskerullar från ABU

399136

FISKERULLAR, 4 st, Abu, Sport 2100, Ambassadeur 5500 D, Record 1600 Modell C, Ambassadeur 5000, serienummer 52435

Slitage, delvis med orginalaskar, askar med skador

Diverse, Temaauktion, Diverse

Fiskerullar från ABU

Budhistorik (7 bud)
2681529
1 600
2681384
2681382
2677146
700
2676761

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.