Matbord

399134

MATBORD, mahogny, England, 1800-tal, höjd 77, diameter 108 samt 3 iläggsskivor ā 50 cm

Smärre slitage, något blekt

Geijersgatan 14, Göteborg

Matbord

Budhistorik (5 bud)
2685151
5 000
2682383
3 200
2680979
2680418
2680236

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.