Miniatyrpiedestaler

399132

PIEDESTALER i miniatyr, 1 par, fajans, 1900-talets början, Rörstrand, höjd ca 12, 15x15 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin

Miniatyrpiedestaler

Budhistorik (3 bud)

2684240
2676858
2676774

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.