Konsolbord

399128

KONSOLBORD,1800-tal, mahogny med förgyllda beslag, höjd 78, 71x22 cm

mindre slitage/skador

Geijersgatan 14, Göteborg

Konsolbord

Budhistorik (19 bud)
2689822
1 800
2689820
1 700
2689820
1 600
2689817
2689815
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.