Gustav Wilhelm Palm sepialaveringar

399126

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): 2 st., Motiv på Oleveno, signerad och daterad GWP 42 resp. 43, sepialaveringar, bladstorlek ca 23,5x35 resp. 23x35 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (35 bud)
2685164
15 500
2685163
15 000
2685163
14 500
2685161
14 000
2685161
13 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.