Sixten Lundbohm oljemålning

399124

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Blomsterstilleben, signerad och daterad Lundbohm -37, olja på duk, ca 61x46 cm

Mindre skador

Fack 36

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2685365
2 400
2685353
2681459
2681458
1 900
2681457
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.