Dukar

399122

DUKAR, 4 st., jacquardvävt linne, 1800-talets andra hälft, huvudsak med blomstermotiv, ca 203x148 resp. 152x150 resp 480x156 samt 208x134 cm

Delvis med monogram, smärre fläckar och slitage

Diverse, Temaauktion

Dukar

Budhistorik (16 bud)
2684879
2 600
2684023
2 400
2683109
2684022
2683109
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.