Emile Bernard 11 etsningar/tryck

399119

Emile Bernard (Frankrike, 1868-1941), 11 träsnitt med olika figurmotiv på papper/rispapper, 1900-talets början, huvudsakligen stämpelsignerade, några signerade i trycket, bildmått ca 18,5x13,5 cm, 3 blad oramade

Några blad gulnade, något blad med hanteringsveck/tejprester

Budhistorik (18 bud)
2694444
1 300
2694051
2693659
2693385
2693639

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.