Yrjö Edelmann digital print

399114

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek ca 44x60 cm

Rum 9

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (15 bud)
2686925
1 400
2686257
1 300
2686127
2685068
2681071

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.