Ulrica Hydman Vallien färglitografi

399113

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 60x43 cm vardera

Oramade

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
2687179
1 400
2687166
1 300
2685846
2685341
2680431

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.