Lasse Åberg färglitografi

399112

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp. "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek ca 44x59 cm vardera; oramade

Oramad

Rum 9

Lasse Åberg färglitografi

Budhistorik (4 bud)

2686946
450
2686744
2686639
2678629

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.