Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

399111

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", signerade CFR, färglitografier, bladmått vardera ca 61x45 cm

Oramade

Rum 9

Budhistorik (20 bud)
2685957
3 600
2685747
3 400
2685747
3 200
2685952
3 200
2685747

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.