Orientmatta

399110

ORIENTMATTA, Persisk, 1900-talets senare del, ca 345x267 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
2688273
2687941
2687941
700
2687642
650
2686077
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.