Orientmatta Kelim

399108

ORIENTMATTA, Kelim, Qashqai, sent 1900-tal, ca 243x173 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta Kelim

Budhistorik (23 bud)
2688067
1 700
2687815
1 600
2688066
1 600
2687815
2688065
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.