Konsolbord

399103

KONSOLBORD, sengustviansk, 1800-talet första hälft, dekor av pastellage, förgylld, skiva i sten, höjd ca 78, 90x32 cm

Slitage, skador, pastellage bortfall

Rum 5

Konsolbord

Budhistorik (17 bud)
2684776
4 200
2682952
2684775
3 800
2682952
3 600
2684774
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.