Schäslong

399101

DIVAN, empire, dekor med ymnighetshorn, beslag i brons, mahognyfanér, röd klädsel, sitthöjd ca 73, längd 163x52 cm

Fanérskador, smärre lagningar

Rum 21

Schäslong

Budhistorik (7 bud)
2685181
9 400
2678560
9 200
2678560
8 000
2678559
7 200
2676808
4 400

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.