Skåp med lådor

399100

ARKIVSKÅP, ek, omkring 1900-talets mitt, med 18 lådor, draghandtag i oxiderad vitmetall, höjd ca 145, 54x42 cm

Smärre skador, lådorna omarbetade.

Skåp med lådor

Budhistorik (29 bud)
2684858
5 600
2684854
5 400
2684845
5 200
2684852
5 200
2684845
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.