Spegel empire

399098

SPEGEL, 1800-talets början, empire, dekor delvis träskuren och pastellage, förgylld samt bronsering, ca 160x76 cm

Slitage, senare bronseringe, glas och bakstycke

Speglar

Rum 9

Spegel empire

Budhistorik (3 bud)

2685130
3 400
2675898
3 200
2675898

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.