Poul Ekelund

399097

POUL EKELUND (1921-76): "Landskab Norge 1968", signerad, olja på pannå, ca 14x24,5 cm

Poul Ekelund
Budhistorik (6 bud)
2684517
500
2684644
500
2684517
450
2683645
2683587

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.