Poul Ekelund

399096

POUL EKELUND (1921-76): "Båt Hanstholm", signerad, olja på pannå, ca 21x27 cm

Poul Ekelund

Budhistorik (3 bud)

2677112
2684312
2677112

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.