Peter Dahl färglitografi

399092

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Rum 9

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (23 bud)
2685495
2686437
2685495
1 600
2684203
2680457
1 400

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.