Yrjö Edelmann digital print

399091

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Rum 9

Yrjö Edelmann digital print

Budhistorik (3 bud)

2681072
2678830
2678829

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.