Yrjo Edelmann digital print

399090

YRJÖ EDELMANN (1941- 2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

Konst, Grafik, Diverse

Rum 9

Yrjo Edelmann digital print

Budhistorik (10 bud)
2685663
2683249
1 400
2682862
1 300
2682374
2682302

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.