Inge Schiöler

399089

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Trädgrupp", signerad och daterad Inge Schiöler -58, pastell, ca 32x40 cm

Rum 21

Inge Schiöler

Budhistorik (4 bud)

2685295
5 200
2676904
5 000
2685294
5 000
2676904
4 800

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.