Madeleina Pyk färglitografi

399088

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 131/380, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Grafik

Rum 9

Madeleina Pyk färglitografi

Budhistorik (5 bud)
2686172
1 300
2686123
2685475
2681065
2678207

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.