Madeleine Pyk

399086

MADELEINE PYK (född 1934): "Vardagsrummet 3", signerad och daterad -70, blandteknik, ca 13,5x16 cm

Rum 21

Madeleine Pyk

Budhistorik (3 bud)

2684536
2684534
2683895

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.