ULRICA HYDMAN VALLIEN

399085

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm

Oramad

Rum 9

ULRICA HYDMAN VALLIEN

Budhistorik (11 bud)
2677721
1 600
2685835
2677721
1 400
2685316
1 300
2677721

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.