Lena A Linderholm färglitografi

399083

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion

Rum 9

Budhistorik (12 bud)
2686822
850
2680415
2680414
750
2680413
700
2680412
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.