Lena A Linderholm färglitografi

399081

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm

Oramad

Konst, Grafik, Temaauktion

Rum 9

Budhistorik (11 bud)
2677777
2677776
750
2677775
700
2677774
650
2677773
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.