Jockum Nordström färglitografi

399080

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 190/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Rum 9

Budhistorik (15 bud)
2687669
6 600
2687007
6 400
2687007
6 000
2687668
5 800
2687007
5 600

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.