Jockum Nordström litografi

399079

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum, 222/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Rum 9

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (7 bud)
2684148
2684040
2 600
2678396
2 400
2678195
2678194

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.