Inge Schiöler färglitografi

399078

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): "Skogsbryn i rimfrost", signerad Inge Schiöler, serigrafi, 15/195, 45x43 cm

Fack 34

Inge Schiöler färglitografi

Budhistorik (30 bud)
2684555
2 800
2684554
2 600
2684553
2 400
2684546
2684552

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.