Jan Håfström färglitografi

399077

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

Rum 9

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2685426
3 400
2682311
3 200
2680494
2682300
2680494

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.