Sven X:et Erixon

399074

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Tippvagn, signerad Sven Erixon, olja på pannå, ca 37x45 cm

Rum 6

Sven X:et Erixon

Budhistorik (3 bud)

2676907
9 600
2676818
3 200
2676334

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.