Stig Jonzon Öland oljemålning

399069

STIG JONZON (1913-87): "Motiv från Melösa, Öland", signerad och daterad S. Jonzon 1941, olja på duk, ca 30x44 cm

Fack 42

Stig Jonzon Öland oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2685930
500
2685919
450
2685893
2685886
2684839

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.