Byrå nyrenässans

399058

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, imitationsmåleri, fyra lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 94, 95x52 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Byrå nyrenässans

Budhistorik (2 bud)

2685915
2685748

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.