Bockbord och bänk, 1900-tal

399057

BOCKBORD och BÄNK, furu, 1900-talets första hälft/mitt, svartmålad skiva respektive sits, bordsskivan kantad med mässingslist, bordshöjd ca 80, 250x80 cm, bänkens höjd ca 46, 250x29 cm

Bruksslitage, senare renoverat/bemålat, bordet demonterbart

Rum 4

Bockbord och bänk, 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
2684350
1 800
2684349
1 600
2683036
1 300
2682190
2681425
450

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.