Matta rölakan

399056

MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 300x198 cm

Bruksslitage, fläckar, ställnis sliten frans

Mattor/Textilier

Rum 16

Matta rölakan

Budhistorik (13 bud)
2685836
2686945
2685836
1 900
2685749
1 800
2685749
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.